GuidePedia

0

Amatör’de Haftalık Program 17 Ekim 2015 Cumartesi
Serdivan Altınova Ekrem Karaberberoğlu Tesisleri
Saat 12:00 Sakaryaspor-Darıca G.B. (U14)
(Bahadır İleri-Ozan Gürleyük-Furkan Aydar)
Saat 14:00 Sakaryaspor-Darıca G.B. (U15)
(Şuayip Bayhan Yeşil-Ömer Bozoğlu-Hamza Seyyar)
Hanlıköy Sahası Saat 15:30 Hanlıköyspor-Sapanca Gençlik : 0-1 
(Muhammed Ömür-Alican Özen-Hakan Adlı) (Fatih Sucuoğlu)
Karasu Suni Çim Saha Saat 13:30 K.Kültür G.-Hendek Dereköy : 1-0 
(Ahmet Öztürk-Ertan Bozdemir-Ömercan Yelep) (Ömer Arık)
Karasu Suni Çim Saha  Saat 15:30 Karasu Aziziye-Kazımiyespor 4-0 
(Talha Yıldırım-Murat Taşçıkar-Cafer Mamak) (Ömer Arık)
Kuzuluk Suni Çim Saha 15:30 Küçücek B.-Karasu Güven : 1-4 
(Barış Görgün-Gökhan Tezgel-Recep Yılmaz) (Şaban Keskin)
Erenler Suni Çim Saha Saat 16:30 Nuriosmaniye-Kışlaçay  : 0 -3 
(Arif Sucuoğlu-Yunus Aytekin Atabek-Tayfun Topuzayak) (H.Önder Olcar)
Erenler Suni Çim Saha Saat 18:30 Sakarya TEK-Altındere 2-0
(Ferhat Alkan-Zeki Erdem Şen-Hasan Şatır) (Burhan Çakar)
Erenler Suni Çim Saha Saat 20:30 Çaykışla-Pazarköy Eğitim 1-2 
(Gökhan Kahyacık-Yusuf Yıldırım-Uğur Muslu) (Adnan Kılıç)
Hacıkışla Sahası Saat 15:30 Yeşilyurt Belde-As Arifiye : 3-0
(Levent Gümüşdere-Zeynel Abidin Erdoğan-R.Utku Kocaer) (Süleyman Özkan)
18 Ekim 2015 Pazar
Serdivan Altınova Ekrem Karaberberoğlu Tesisleri
Saat 16:00 Sakaryaspor –Konya A.Selçuk  3-1
(Yunus Eren-Ertan Bozdemir-Mustafa Kaymul-Behlül Kocacık) (Tekin Doğan)
Karasu Suni Çim Saha Saat 15: 30 Karasuspor-Krdnz.Ereğli 0-2 
Serdivan H.Ersin Stadı Saat 15:00 Serdivanspor-Leventspor 5-2 
Karapürçek Sahası Saat 15:30 Karapürçek-Erenlerspor 0-0 
(Yunus Aytekin Atabek-Hakan Adlı-Uğur Muslu) (Süleyman Özkan)
Hacıkışla Sahası Saat 15:30 Hacıkışla-As Akyazıspor : 2 -1
(Ahmet Öztürk-Ferhat Alkan-Hasan Şatır) (Yalçın Kuşku)
Hendek Atatürk Stadı Saat 15:30 Hendek-Pamukova 1968 :  0-0 
(Arif Sucuoğlu-Murat Taşçıkar-Muhammed Ömür) (Tanju Saraylı)
Ferizli Stadı Saat 15:30 Ferizlispor-Kırkpınarspor 3-2
(Levent Gümüşdere-Ozan Gürleyük-Beytullah Yiğit) (Hasan Konak)
Erenler Suni Çim Saha Saat 13:30 SHÇEKspor-A.Kirazca 3- 4
(Hasan Uzel-Alican Özen-Sinem Çetin) (Şaban Keskin)
Erenler Suni Çim SahaSaat 15:30 T.Demirspor-Karasu Yalı 0-0 
(Gökhan Kahyacık-Bahadır İleri-Berkay Akın) (Fatih Sucuoğlu)
Erenler Suni Çim SahaSaat 17:30 Akçayspor-As Kuzuluk 0-1
(Şuayip Bayhan Yeşil-Batuhan Güz-Z.Bilal Yıldırım) (İsmail Demirtaş)
Karaaptiler Sahası Saat 15:30 Karaaptiler Akın-Limandere 4-0 
(Yusuf Bayrak-Hatice Güvenir-Cem Harman) (Eyüp Akyıldız)
Mekece Sahası Saat 15:30 Şeyhvarmaz-Harb-İŞspor 0-3 
(Zeki Erdem Şen-Furkan Aydar-B.Yusuf Yıldırım) (Nihat Savaş)
Emirler Sahası Saat 15:30 Ç.Bekirpaşa-Garajlar Taç 3-1 
(Ömercan Yelep-Vedat Duman-Emre Berberoğlu) (Serkan Korkmaz)
Kazımiye Sahası Saat  15:30 H.Boğaz-Hızırtepe Özen 0-1 
(Talha Yıldırım-Mustafa Bal-Arda Topaloğlu) (Reşat Mısır)
Hendek Çamlıca Sahası Saat 15:30 Çamlıca Belde-Sarıcalar 5-0 
(Yusuf Yıldırım-Murat Sarkuş-Furkan Şen) (Fatih Cingöz)
Yuvalıdere Sahası Saat 15:30 Yuvalıdere-Hendek Gnç. 0 -4 
(Z.Abidin Erdoğan-Ömer Bozoğlu-Sefa Kaan Akçay) (Asım Dorak)
Akyazı Atatürk Stadı Saat 15:30 Akyazı Akın-Bayatspor 3-1 
(Gökhan Tezgel-Hamza Seyyar-Ömer Faruk Kılıç) (H.Önder Olcar)
Sapanca Kurtköy Sahası Saat 15:30 S.Kurtköy-Taşkısığı 2-1 
(R.Utku Kocaer-Cafer Mamak-Erdem Deniz) (Mevlüt Berberoğlu)
Kuzuluk Suni Stadı Saat 15: 30 Akyazıgücü-Geyvespor 2-0 
(Tayfun Topuzayak-Emre Aksoy-Barış Uzun) (Abdülkerim Koşar)



Yorum Gönder

 
Yukarı